עמיר ריטוב אנחנו ממשיכיםשיתוף ב- facebook

הורי כיתות ג׳ יקרים,

לפני זמן קצר קיבלתם איגרת מראש המועצה. באגרת זו אין כל חדש וכל מה שנאמר בה, דווח לכם בהרחבה אתמול בערב.

לצערנו, המסר שהמועצה מעבירה לנו הינו - תסתפקו במועט מאחר ואינכם שונים מאחרים. קודם היינו "מספרים" ועכשיו אנחנו "כמו כולם" אז מה לנו להתלונן.

שימו לב שראש המועצה כותב שבהידברות בינו לבין משרד החינוך הובהר שלא תהיה כיתה חמישית. מה שהוא לא כתב באגרת זה שרק אתמול הוא אישר לי שעדיין לא דיבר עם מנכ״ל משרד החינוך ולא דיבר עם השר. ראש המועצה שלנו מסתפק עד כה בשיחות עם המפקחת על בית הספר (שיש לנו הערכה רבה כלפיה, אך היא לא הדרג המחליט). לזה הוא קורא "מאמצים".

אנו דורשים מהמועצה לתת לילדינו תנאים נאותים. המועצה הכשילה אותנו בתחילת הדרך כשעוד היה אפשר לפתור את הבעיה במאמץ קל יחסית וגם היום אין כל נסיון אמיתי לשכנע את משרד החינוך שבמקרה שלנו, יש את כל הסיבות לביטול ההחלטה על צמצום מספר הכיתות בשכבה.

ראש המועצה מציין שננסה לגייס מתנדבים יחדיו. אפשרות אבסורדית שרק ממחישה את הפער העצום בהבנה של המציאות ועומק השבר בבית הספר.

בשורה התחתונה, לאורך שנים הוזנח בית הספר שלנו מכל בחינה אפשרית. לא עוד. אנו נמשיך לפעול בכל דרך אפשרית, כולל בדרכים שעד כה נמנענו מהן, על מנת להביא את שכבה ג׳ ואת כל בית הספר למקום טוב וראוי יותר לילדנו.

שתהיה לכולנו שנה מבורכת.

עופר

הודעות נוספות | יצירת קשר