סיכום שבוע ראשון להשבתהשיתוף ב- facebook

הורים יקרים שלום,

איננו ששים אלי קרב ולא פתחנו במחאה הזו בחדווה. ממש לא. הדבר האחרון שרצינו לעשות זה להתחיל כך את שנת הלימודים אצלנו. יצאנו למאבק הזה בלב כבד ובלית ברירה כי הגיעו מים עד נפש ולא יכולנו לפתוח בצהלות שמחה שנת לימודים נוספת של התדרדרות מתמשכת, כאשר כל הגורמים הרלוונטיים שמים עלינו פס ולא רק שמתעלמים מהבעיות הקיימות אצלנו אלא אף מחריפים אותן בהחלטות אומללות כגון צמצום שכבה ג'. אגב, שאף אחד לא יטעה לחשוב שיש לו חסינות. היום זו שכבה ג' ומחר זו כל שכבה אחרת כי אצלנו לא לומדים ילדים בבית הספר, אלא מספרים בלבד.

מהצד השני, נוכחנו פעם נוספת שיש לנו כאן קהילה מדהימה ומיוחדת במינה. לא זו בלבד ששיתוף הפעולה של הורי הקהילה היה מוחלט אלא כולנו הבטנו בעיניים משתאות בהקמתו של בית ספר אלטרניטיבי לילדי שכבה ג', בית ספר שפועל כבר שבוע ימים בצורה יוצאת מן הכלל ומופעל כולו על ידי הורים וחברים נוספים מהקהילה שנרתמו ללא היסוס לפעילות בו. מי שלא ראה את הקמת בית הספר האלטרנטיבי, לא ראה שמחה והתרוממות רוח מימין.

אנו מצויים בהדברות עם משרד החינוך בנסיון לפתור את המשבר העמוק אצלנו ומקווים שהפתרון יגיע במהרה. עם זאת, נערכנו ואנו ממשיכים להיערך, למאבק ממושך ולהחרפתו ככל שנידרש. אין בכוונתנו להסכים עוד להבטחות ריקות מתוכן, להתחייבויות שווא שאין מאחוריהן כל כוונה אמיתית לקיים, מהזנחה פושעת, מחצאי עבודות, מבינוניות או מכל דבר שאין בו בשורה אמיתית של שינוי.

בשם הנהגת ההורים המוסדית, ברצוני להודות לכל אחד ואחת מכם על ההיענות ושיתוף הפעולה המלא לו זכינו מכם השבוע. כוחנו באחדותנו זו לא סיסמא, זו עובדה מוגמרת.

עופר דהן, יו"ר
הנהגת הורי בכר רוסו

הודעות נוספות | יצירת קשר