משבר אמוןשיתוף ב- facebook

בהתאם לסיכום הדברים במשרדו של עמיר ועמדת הנהגת ההורים, לא יחול שום שינוי בכלל שכבות בית הספר כתוצאה מהנחיית התקינה של משרד החינוך. (מהעולים לחטיבה ועד שכבת ו׳ כולל).

בעניין שכבה ג׳, הננו דוחים על הסף את מכתבה של מזל וינשטיין מנהלת בית הספר (מצ"ב), אשר האמור בו מפר באופן בוטה את התחייבות המועצה.

נוסיף ונאמר, כי אנו מזועזעים מהתנהלות המועצה אשר העמידה אותנו, הנהגת ההורים כשקרנים מול הורי בית הספר ונתנה להם להבין כי מכרנו את שכבה ג׳ לצורך הסדר זה. לא ראוי שהמועצה תציג בפנינו נימוקים שקריים כאילו שהטיפול בשכבה ג׳ החל לפני כשנה עוד הרבה לפני הנחיית התקינה ונובע ממניעים ענייניים של מצב השכבה עצמה. מכתבה של מזל סותר את הדברים, ומדבר בעד עצמו.

חציתם קווים אדומים ופגעתם הן ביחסי האמון שבין הנהגת ההורים למועצה ומעל הכל, יצרתם קרע באמון רב השנים בין הורי בית הספר להנהגת ההורים. זהו מעשה שלא יעשה שאינו מראה על מנהל תקין. אנו נאבק בכל כוחנו כדי לא לשמש ככלי משחק בידיכם.

הורי שכבת ג׳ ערוכים למאבק ואנו, הנהגת ההורים, נתמוך במאבק זה למען תבינו שיושר וכנות הם אבן היסוד לכל מערכת יחסים. התמוה הוא, שמדובר במערכת חינוך שמעבירה מסר ודורשת עמידה בנורמות התנהגות מוסרית כשהיושבים בראשה אינם מהווים מייצגים לנורמות אלה.

שכבה ג׳ הינה חלק מבית ספר בכר רוסו ואין להפלותה לרעה בשום אופן. לאור האמור נשוב ונבהיר, לא תהיה פעולה של צמצום כיתות לצורך עמידה בתקן בשום שכבה בבית הספר לרבות שכבה ג׳.

נואית בלטרן, יו"ר
הנהגת הורים בכר רוסו

הודעות נוספות | יצירת קשר