ממשיכים בכיתות קטנותשיתוף ב- facebook

הורים יקרים שלום,

סיימנו שבוע נוסף, שני למאבק. שבוע נוסף של השבתת כיתות ושיבושים בנוסף לילדי שכבה ג' שלומדים בבית הספר האלטרנטיבי.

במהלך השבוע החולף, המשכנו להפוך כל אבן בנסיון להביא במהרה לפתרון המשבר. במהלך השבוע התקיימו פגישות ושיחות עם מפקחות משרד החינוך ועם מנהלת בית הספר ויש כבר הבנה של כל הגורמים (משרד החינוך, מועצה ובית הספר) על הצורך בתהליכים ושינויים נדרשים בבית הספר על מנת להביאו למקום טוב יותר מבחינה פדגוגית ותשתיתית.

כמו כן, אתמול התקיימו שתי פגישות נפרדות ומשמעותיות. הראשונה, עם סגן ראש המועצה, מר יצחק יצחק ובסמוך לאחריה, פגישה שניה עם ראש המועצה, מר עמיר ריטוב. בפגישות אלו נדונו הן הבעיות הפדגוגיות הקיימות והן משבר כיתות ג'.

ראש המועצה וסגנו התחייבו באופן רשמי לממן את הכיתה החמישית בשכבה ג'. הם שמעו מאיתנו על הבעיות הפדגוגיות הקיימות בבית הספר והסכימו שיש צורך לדון ברצינות ולעומק בטענותינו. כמובן שגם נושא התשתיות על השולחן.

לאחר פגישותינו, פנה ראש המועצה למשרד החינוך ואתמול בלילה הודיע לנו כי יזם פגישה שנקבעה ליום א׳ הקרוב, יחד עם צוות בית הספר ומפקחות משרד החינוך.

אנו יודעים שיש ביכולתו של ראש המועצה להביא פתרון מיידי של הוספת כיתה בשכבה ג' ומקווים מאוד שביום א' תצא בשורה בעניין זה מהפגישה עם משרד החינוך.

כולנו עוברים תקופה מאתגרת ולא פשוטה. אני יכול רק לומר שאנו עושים הכל על מנת להביא את המשבר לסיום מיטבי ולהחזיר את הילדים למסגרת לימודים סדירה במהרה.

בשם הנהגת ההורים המוסדית, ברצוני להודות שוב לכל אחד ואחת מכם על ההיענות ושיתוף הפעולה המלא לו זכינו מכם השבוע.

שבת שלום וסופ״ש רגוע לכולם,

עופר דהן, יו"ר
הנהגת הורי בכר רוסו

הודעות נוספות | יצירת קשר