השבתת הלימודים ביום שלישי 23.06.2015שיתוף ב- facebook

הורים יקרים שלום,

לצערנו הרב, פגישת פורום ועדי ההורים הישוביים שהתקיימה היום בבוקר עם מנכ""לית משרד החינוך, לא הביאה עימה בשורות ומשרד החינוך ממשיך לפעול ליישום ההחלטה לצמצום כיתות והגדלת הצפיפות בבית הספר.

הנהגת ההורים ממשיכה לפעול בנחישות, בערוצים שונים, על מנת לטרפד את יישום ההחלטה הזו בבכר רוסו. כחלק מהמחאה הארצית, החליטה הנהגת ההורים להשבית את הלימודים למשך שעה אחת בתחילת יום הלימודים ביום שלישי הקרוב, 23.6.2015 (הלימודים יחלו בשעה 09:00).

ההסעות בבוקר יום שלישי יפעלו כרגיל. עם זאת, נבקשכם להימנע משליחת הילדים לבדם לבית הספר עד השעה 09:00, ואנו מבקשים מכם להגיע יחד עם הילדים בשעה 08:00 ולהצטרף למשך שעה אחת למחאה שתתקיים בשער בית הספר ובסביבותיו כנגד ההחלטה להגדיל את הצפיפות בכיתות.

לתשומת ליבכם, ככל הנראה תצא הנחיה של משרד החינוך למנהלי בתי הספר, למנוע מילדים שייכנסו לבית הספר ביום השביתה את היציאה החוצה לאחר מכן.

אנו קוראים לכל מי שיכול להגיע ביום שני, 22.6.2015, עם או בלי הילדים, לרחבת הבמה בדשא הגדול בצור משה, לצורך הכנת שלטים ואביזרים להפגנה.

חשוב – מצורף להודעה זו קובץ עם הסברים להורים כיצד להדריך ולהנחות את הילדים לקראת פעולות מחאה. המסמך הוכן על ידי פסיכולוגית קלינית, נעמי הסנר, אמא לילדים בבית הספר וננצל הזדמנות זו להודות לה מקרב לב על כך.

הורי הגנים, אנו חוזרים על בקשתנו להימנע לחלוטין מכל שיתוף פעולה עם בית הספר בכל הקשור לצעדי היערכות ליישום ההחלטה.

בברכה,
עופר דהן, יו"ר
הנהגת הורי בכר רוסו

הודעות נוספות | יצירת קשר